Multisportovní dny pro děti z městské části Praha 6 nezastavil ani déšť

Dva květnové úterky po sobě ožila Juliska dětmi s MČ Prahy 6

V úterý 21.5.2024 hostila Juliska multisportovní dopoledne pro děti ze základních škol MČ Prahy 6. Sportovní vyžití dětí bylo zajištěno profesionálními trenéry z programu "Trenéři ve škole". Akci připravili trenéři pro žáky 3. tříd, kteří v letošním školním roce do programu zapojeni nejsou.

"Chtěli jsme dětem touto cestou připravit alespoň jedno dopoledne s pestrou nabídkou různých sportů", říká koordinátor programu pro Prahu 6, Günter Bittengel.

Stejná akce na stejném místě proběhla také o týden později, v úterý 28.5.2024 od 9:00 hod.

"Oproti minulému týdnu jsme dnes neměli štěstí na počasí, hned v úvodu programu se zpustil silný déšť. Naopak velmi potěšující pro nás bylo, že většina tříd, děti a paní učitelky přečkali déšť a nadšeně si užili dopoledne i v ne úplně ideálním počasí", pochválil Günter Bittengel.

"Děkujeme mětské části Prahy 6 za finanční podporu Multisportovních dnů a především pak za dlouhodobou spolupráci prostřednictvím programu Trenéři ve škole", poděkoval hlavní manažer programu TVŠ, Ondřej Lípa.